Triospace

Yeni Bir Oyun Deneyimi !

Rakiplerinizi uçarcasına solladığınız o eski güzel araba yarışı oyunlarının uzmanı oldunuz. Artık sanal bir uçağı ya da uzay gemisini bir jet pilotu maharetiyle kullanabiliyorsunuz. Oyun yeteneklerinizin son seviyelerine yaklaştığınızı mı düşünüyorsunuz ? Size aynı anda iki oyun birden oynama imtihanını sunuyoruz. Dikkatinizi bölüştürdüğünüzde hala başarılı olabilecek misiniz ?

Triospace size iki gezegenin kontrolünü verir. Amacınız gezegenleri meteorlardan kaçırmaktır. Gezegenlerden biri yatay diğeri ise dikey olarak hareket edebilmektedir. Cihazınızı sola ve sağa çevirerek yatay hareketli gezegeni kontrol ederken, cihazınızı öne-arkaya çevirerek dikey hareket eden gezegeni kontrol edersiniz.

Meteorlardan kaçarken daha fazla oyun zamanı ve özellikler kazanmak için ekranda beliren bonuslara dokunmalısınız. Bazı bonuslar size meteorlardan korunabileceğiniz zırh, bazıları ekstra can, bazıları puan verirken bazıları da oyun zamanınızı daha da azaltabilir. Bonusları dikkatli ve stratejik olarak toplamalısınız !

Triospace’de ne kadar hayatta kalabileceksiniz ? Beyninizin çoklugörev limitlerini zorlayın. Triospace’i oynayın ve kendinize meydan okuyun !